Ayşegül Baybars: “Kader değil, cinayet…”

Eski İçişleri Bakanlarından Bağımsız Milletvekili Ayşegül Baybars, Adıyaman’da gençlerimize mezar olan İsias Otel soruşturması konusunda “Tutuklu yargılanmalarını sağlamak, süreci takip en önde görevlerimiz” dedi.

Eski İçişleri Bakanlarından Bağımsız Milletvekili Ayşegül Baybars Genç Tv’de Adıyaman’daki İsias Otel soruşturması konusunda “Tutuklu yargılanmalarını sağlamak, süreci takip en önde görevlerimiz” dedi.

“Uzun sürecek bir süreç bizi bekliyor gibi görünüyor. Büyük bir felaket… Büyük bir acı.

Ben de hem Mağusa vekili olarak hem de Mağusa Türk Maarif Koleji mezunu biri olarak, avcıların paylaşılması için elimizden geleni yapma konusunda her türlü yardımı yapmaya çalışıyoruz. Büyük bir acı. Hem kolejimizin mezunu olarak hem çocuklarımızın hakkı olarak. Buna kader diyemeyiz elbette… İhmalden kaynaklanıyor aslında bu bir cinayet. Hem İsias otellerinin katillerinin tutuklu yargılanmalarını sağlamak hem de süreci takip edip, adaletin tecellisini yerine getirmek en önde görevlerimiz. Hiçbir şekilde acılar geçmez ama elbette çocuklarımızın anısını yaşatmak da, yaslarına destek olmak da boynumuzun borcu…”

Check Also

DENETİMLERDE 459 SÜRÜCÜ RAPOR EDİLDİ

Trafik Ekipleri tarafından ülke genelinde dün gerçekleştirilen trafik denetimleri sonucu; toplam 1,633 araç sürücüsü kontrol …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir