KKTC’de bir ilk kripto para ile fatura ödeme dönemi başladı

Tüm dünyada olduğu gibi Kıbrıs’ın kuzeyinde de Kripto para kullanımı alanı genişliyor. Arslan Coin Centerin yaptığı yazılı açıklamada kripto ile fatura kolaylığı sağladığını duyurdu…

Dünya genelinde pandemi sonrası Kripto paraya duyulan ilgi ve kullanımın alanları genişleme devam ediyor. Kripto varlıklar artık hayatımızda faturalarımızı ödediğimiz bir metaya dönüştü. Kuzey Kıbrısta ilk kez Arsaln Coin Center öncülüğünde kripto para ile online fatura ödeme dönemi başladı.
Şirket Direktör Ali Arslan “kripto para kullanımının yaygınlaşması için çaba sarfediyoruz. Müşterilerimize bugünden itibaren kripto para ile online Fatura Ödeme hizmeti sunuyoruz. Arslan Coin Center olarak tüm ofislerimizden dilerlerse Bitcoin veya USDT (Dijital Dolar) , Nakit olarak fatura ödemeyi kabul ediyoruz” dedi.
Arslan Coin Center Kripto para fatura ödeme dönemi ile ilk etapta KIBTEK, Turkcell, Doğu Akdeniz Üniversitesi, Telefon Dairesi sabit hatları, Lifecell Ev İnterneti, Velespeed ve ülke genelinde 13 belediye kapsayan bir ödeme hizmeti sunuyor.

Check Also

DENETİMLERDE 459 SÜRÜCÜ RAPOR EDİLDİ

Trafik Ekipleri tarafından ülke genelinde dün gerçekleştirilen trafik denetimleri sonucu; toplam 1,633 araç sürücüsü kontrol …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir