Polis Lefkoşa ve İskele’de sıkı denetim gerçekleştirdi

İsa Tabak

Polis Basın Subaylığı’ndan alınan bilgiye göre  ​23-24.11.2021 tarihleri, 21:00 – 01:00 saatleri arasında, Lefkoşa ve İskele Polis Müdürlükleri sorumluluk sahalarında asayiş ve trafik denetimleri gerçekleştirilmiştir.

Lefkoşa’da gerçekleştirilen denetimlerde bölgede faaliyet gösteren bahis evleri, pansiyonlar, restoran, kafe- bar, meyhaneler, marketler, alkollü içki satışı yapılan mekanlar ile gece kulüpleri kontrol edilmiş ancak herhangi bir olumsuzluk tespit edilmemiştir. ​ ​Kumarhanelerde gerçekleştirilen denetimlerde ise kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak olan toplam 19 kişi tespit edilerek aleyhlerinde yasal işleme gidilmiştir.

Trafik ekipleri tarafından gerçekleştirilen denetimlerde; toplam 540 araç kontrol edilmiş, suç işlediği tespit edilen 153 araç sürücüsü hakkında ileri işleme gidilirken, 10 araç ise trafikten men edilmiştir. İskele’de gerçekleştirilen denetimlerde, bölgede faaliyet gösteren eğlence mekanları ve kumarhaneler kontrol edilmiş olup herhangi bir olumsuzluk tespit edilmemiştir. ​Trafik ekipleri tarafından gerçekleştirilen denetimlerde; toplam 320 araç kontrol edilmiş, suç işlediği tespit edilen 67 araç sürücüsü hakkında ileri işleme gidilirken, bir araç ise trafikten men edilmiştir.

 

 

 

Check Also

DENETİMLERDE 459 SÜRÜCÜ RAPOR EDİLDİ

Trafik Ekipleri tarafından ülke genelinde dün gerçekleştirilen trafik denetimleri sonucu; toplam 1,633 araç sürücüsü kontrol …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir